ΔΥΟ ΓΚΟΛ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ!

Από: Ματσωμένος Γάτος | 19 Μαρτίου 2012

Δύο γκολ σε ένα λεπτό στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου δέχτηκε η Γκιμαράες από την Ολανένσε και το 2-0, που κρατούσε εύκολα μέχρι τότε, έγινε 2-2. Πίεσε στη συνέχεια για το τρίτο γκολ, έχασε ευκαιρίες, αλλά δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί ούτε την αριθμητική της υπεροχή. Το «Χ» χάλασε την βραδινή τριάδα της Κυριακής, στην οποία είχα βάλει το Goal στο ματς Τολούκα-Μοντερέι (1-1) και το Under στο παιχνίδι Νιούελς Ολντ Μπόις-Ατλέτικο Ραφαέλα (1-0). Δεν πειράζει… Σημασία έχει …

να βγαίνουν κέρδη, αν είναι δυνατόν, κάθε μέρα. Και το σαββατοκύριακο πέρασαν οι 2 πρώτες προτάσεις. Σήμερα θα ανεβάσω όλη τη στήλη με την βασική πρόταση, τα 2 συστήματα και τα Under-Over. Επιστρέφει (ελπίζω δριμύτερος) ο «Αμερικάνος» με το χόκεϊ επί πάγου. Θα ενημερώσω και για τις αποδόσεις του κουπονιού, μόλις τις βγάλει ο ΟΠΑΠ.