Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 02 Ιουλίου 2014

Η Σούπερ Λίγκα έκανε την κλήρωση του νέου πρωταθλήματος, το οποίο θα ξεκινήσει στις 23 Αυγούστου. Το πρώτο ντέρμπι της σεζόν ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον ΠΑΟΚ θα διεξαχθεί την 6η αγωνιστική, στο Καραϊσκάκη, όπου θα γίνει και το ντέρμπι των «αιωνίων» αντιπάλων την 8η αγωνιστική. Αναλυτικά, η κλήρωση:

1η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

10η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

11η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – Α.Ο.Κ.

12η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.
Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

15η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

19η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η.
Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

20η Αγωνιστική
Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ
Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

21η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

22η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

23η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

25η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Κ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ

28η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

29η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

30η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

31η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

32η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

33η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

34η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook