ΜΕ ΙΤΑΛΙΑ KAΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΟΥΠΟΝΙ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 23 Σεπτεμβρίου 2012

Πολύ καλό είναι το νέο κουπόνι, με εμβόλιμη αγωνιστική σε Ιταλία και Γερμανία. Θα βρείτε στο site (όπως κάθε μέρα) προτάσεις και για τα ματς της Τρίτης, παρότι δεν θα κυκλοφορήσουν οι εφημερίδες. Το απόγευμα της Δευτέρας θα ανεβάσω το κουπόνι με τις αποδόσεις. Προηγουμένως, θα δώσω τις προτάσεις για τα ματς της Δευτέρας. Δείτε, όμως τα παιχνίδια που θα έχει το νέο κουπόνι, για να πάρετε μια πρώτη γεύση:

ΙΤ2 16:00 100 ΜΠΑΡΙ ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
ΙΤ2 16:00 101 ΝΟΒΑΡΑ ΣΠΕΤΣΙΑ
ΙΤ2 16:00 102 ΡΕΤΖΙΝΑ ΒΙΡΤΟΥΣ ΛΑΝΤΣΙΑΝΟ
ΙΤ2 16:00 103 ΤΕΡΝΑΝΑ ΚΡΟΤΟΝΕ
ΓΕ2 18:30 104 ΚΟΛΩΝΙΑ ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
ΓΕ2 18:30 105 ΚΟΤΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ
ΓΕ2 18:30 106 ΣΑΝ ΠΑΟΥΛΙ ΑΑΛΕΝ
ΓΕ2 18:30 107 ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΓΕ1 21:00 108 ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦ. ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
ΓΕ1 21:00 109 ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ.
ΓΕ1 21:00 110 ΜΠΑΓΕΡΝ ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΓΕ1 21:00 111 ΣΑΛΚΕ ΜΑΪΝΤΖ
ΓΛΚ 21:00 112 ΜΠΑΣΤΙΑ ΜΕΤΣ
ΓΛΚ 21:00 113 ΟΣΕΡ ΑΝΖΕ
ΑΛΚ 21:45 114 ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ ΓΟΥΙΓΚΑΝ
ΑΛΚ 21:45 115 ΚΡΟΟΥΛΙ ΣΟΥΟΝΣΙ
ΑΛΚ 21:45 116 ΛΙΝΤΣ ΕΒΕΡΤΟΝ
ΑΛΚ 21:45 117 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
ΑΛΚ 21:45 118 ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΪΝΣ ΝΤΟΝΣ ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
ΑΛΚ 21:45 119 ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΜΠΕΡΤΟΝ
ΑΛΚ 21:45 120 ΠΡΕΣΤΟΝ ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
ΑΛΚ 21:45 121 ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
ΑΛΚ 21:45 122 ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΜΠΕΡΝΛΙ
ΑΛΚ 21:45 123 ΤΣΕΛΣΙ ΓΟΥΛΒΣ
ΑΦΚ 21:45 124 ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ
ΑΦΚ 21:45 125 ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ. ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
ΑΦΚ 21:45 126 ΚΕΜΠΡΙΤΖ ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ
ΑΦΚ 21:45 127 ΛΙΝΚΟΛΝ ΝΟΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
ΑΦΚ 21:45 128 ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
ΑΦΚ 21:45 129 ΜΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ
ΑΦΚ 21:45 130 ΡΕΞΑΜ ΜΠΑΡΟΟΥ
ΑΦΚ 21:45 131 ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ ΣΤΟΚΠΟΡΤ
ΑΦΚ 21:45 132 ΤΑΜΓΟΥΟΡΘ ΛΟΥΤΟΝ
ΑΦΚ 21:45 133 ΤΕΛΦΟΡΝΤ ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ
ΑΦΚ 21:45 134 ΧΑΪΝΤ ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
ΑΦΚ 21:45 135 ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ
ΙΡΛ 21:45 136 ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ
ΙΤ1 21:45 137 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
ΙΤ2 21:45 138 ΑΣΚΟΛΙ ΤΣΕΖΕΝΑ
ΙΤ2 21:45 139 ΒΑΡΕΖΕ ΒΕΡΟΝΑ
ΙΤ2 21:45 140 ΓΚΡΟΣΕΤΟ ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
ΙΤ2 21:45 141 ΛΙΒΟΡΝΟ ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
ΙΤ2 21:45 142 ΜΠΡΕΣΙΑ ΜΟΝΤΕΝΑ
ΙΤ2 21:45 143 ΠΑΝΤΟΒΑ ΕΜΠΟΛΙ
ΙΤ2 21:45 144 ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
ΣΛΚ 21:45 145 ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
ΣΛΚ 21:45 146 ΣΕΛΤΙΚ ΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣ
ΣΛΚ 21:45 147 ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ ΧΑΜΙΛΤΟΝ
ΣΛΚ 21:45 148 ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
ΣΛΚ 21:45 149 ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ ΙΝΒΕΡΝΕΣ
ΣΛΚ 21:45 150 ΧΑΡΤΣ ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
ΓΛΚ 21:50 151 ΡΕΝ ΝΑΝΣΙ
CSA 01:15 152 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΙΤΟ ΤΙΓΚΡΕ
ΒΡ2 01:30 153 Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ ΑΣΑ
ΒΡ2 03:00 154 ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ ΜΠΑΡΟΥΕΡΙ
ΒΡ2 03:00 155 ΤΖΟΪΝΒΙΛ ΜΠΟΑ
CSA 03:30 156 ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
ΣΟ1 16:00 157 ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
ΓΕ2 18:30 158 ΑΟΥΕ ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
ΓΕ2 18:30 159 ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ ΜΟΝΑΧΟ 1860
ΓΕ2 18:30 160 ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
ΓΕ2 18:30 161 ΧΕΡΤΑ ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
ΦΙΝ 18:30 162 ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΦΙΝ 18:30 163 ΕΛΣΙΝΚΙ ΚΟΥΟΠΙΟ
ΦΙΝ 18:30 164 ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ ΛΑΧΤΙ
ΦΙΝ 18:30 165 ΤΟΥΡΚΟΥ ΒΑΑΣΑ
ΓΛΚ 19:00 166 ΜΠΡΕΣΤ ΝΙΣ
ΙΤ1 19:30 167 ΠΕΣΚΑΡΑ ΠΑΛΕΡΜΟ
ΟΛΚ 19:45 168 ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
ΣΟ1 20:00 169 ΕΡΕΜΠΡΟ ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
ΣΟ1 20:00 170 ΜΙΑΛΜΠΙ ΚΑΛΜΑΡ
ΣΟ1 20:00 171 ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ ΓΚΕΦΛΕ
ΣΟ2 20:00 172 ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
ΣΟ2 20:00 173 ΑΣΙΡΙΣΚΑ ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ
ΣΟ2 20:00 174 ΒΑΡΝΑΜΟ ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
ΣΟ2 20:00 175 ΜΠΡΑΓΚΕ ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
ΣΟ2 20:00 176 ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ ΛΙΟΥΝΓΚΣΚΙΛΕ
ΕΛΒ 20:45 177 ΖΥΡΙΧΗ ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
ΕΛΒ 20:45 178 ΣΕΡΒΕΤ ΛΩΖΑΝΝΗ
ΓΕ1 21:00 179 ΑΝΝΟΒΕΡΟ ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
ΓΕ1 21:00 180 ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
ΓΕ1 21:00 181 ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΑΜΒΟΥΡΓΟ
ΓΕ1 21:00 182 ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
ΓΕ1 21:00 183 ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
ΓΛΚ 21:00 184 ΑΡΛ ΑΖΑΞΙΟ
ΝΟΚ 21:00 185 ΤΡΟΜΣΟ ΜΟΛΝΤΕ
ΟΛΚ 21:00 186 ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ ΜΠΡΕΝΤΑ
ΣΟ1 21:05 187 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
ΣΛΚ 21:15 188 ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
ΕΛΒ 21:30 189 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΙΟΝ
ΑΛΚ 21:45 190 ΑΡΣΕΝΑΛ ΚΟΒΕΝΤΡΙ
ΑΛΚ 21:45 191 ΚΑΡΛΑΪΛ ΤΟΤΕΝΑΜ
ΑΛΚ 21:45 192 ΚΠΡ ΡΕΝΤΙΝΓΚ
ΑΛΚ 21:45 193 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
ΑΛΚ 21:45 194 ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
ΙΤ1 21:45 195 ΚΑΤΑΝΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΑ
ΙΤ1 21:45 196 ΚΙΕΒΟ ΙΝΤΕΡ
ΙΤ1 21:45 197 ΜΙΛΑΝ ΚΑΛΙΑΡΙ
ΙΤ1 21:45 198 ΝΑΠΟΛΙ ΛΑΤΣΙΟ
ΙΤ1 21:45 199 ΡΟΜΑ ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
ΙΤ1 21:45 200 ΤΖΕΝΟΑ ΠΑΡΜΑ
ΙΤ1 21:45 201 ΤΟΡΙΝΟ ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
ΟΛΚ 21:45 202 ΟΥΤΡΕΧΤΗ ΑΓΙΑΞ
ΣΛΚ 21:45 203 ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
ΓΛΚ 21:55 204 ΚΑΕΝ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΓΛΚ 21:55 205 ΛΟΡΙΑΝ ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
ΓΛΚ 21:55 206 ΜΟΝΑΚΟ ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
ΓΛΚ 21:55 207 ΡΕΜΣ ΤΡΟΥΑ
ΓΛΚ 21:55 208 ΣΟΣΟ ΕΒΙΑΝ
ΑΛΚ 22:00 209 ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
ΙΣ1 22:00 210 ΜΠΕΤΙΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
RSA 01:00 211 ΣΑΝΤΟΣ ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤ ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ
CSA 04:00 212 ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΛΟΧΑ ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
CSA 04:00 213 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ ΓΚΡΕΜΙΟ
ΒΡΑ 04:00 214 ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
ΝΟΚ 17:00 215 ΧΟΝΤ ΜΠΡΑΝ
ΣΟ1 19:00 216 ΧΑΚΕΝ ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ2 20:00 217 ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ ΧΑΜΑΡΜΠΙ
ΣΟ2 20:20 218 ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ ΕΣΤΕΡ
ΕΛΒ 20:45 219 ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΛΟΥΚΕΡΝΗ
ΕΛΒ 20:45 220 ΤΟΥΝ ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
ΣΟ1 21:05 221 ΜΑΛΜΕ ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
ΓΕ2 21:15 222 ΜΠΟΧΟΥΜ ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
ΙΤ1 21:45 223 ΣΙΕΝΑ ΜΠΟΛΟΝΙΑ
CSA 03:45 224 ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook