ΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΚΟΥΠΟΝΙ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 14 Οκτωβρίου 2012

Με αγώνες της προκριματικής φάσης του Μουντιάλ και το νέο κουπόνι. Τα ματς της τέταρτης αγωνιστικής των ομίλων θα διεξαχθούν την Τρίτη. Ανάμεσά τους είναι και το παιχνίδι της Εθνικής ομάδας στη Μπρατισλάβα με τη Σλοβακία. Δείτε όλα τα παιχνίδια, που θα διεξαχθούν από την Τρίτη έως την Παρασκευή:

Τρίτη 16/10/2012 ΔΦ ΙΑΠΩΝΙΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΠΠΚ ΚΑΤΑΡ ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ
ΠΕΠ ΡΩΣΙΑ U21 ΤΣΕΧΙΑ U21
U19 ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
U19 ΝΟΡΒΗΓΙΑ ΣΛΟΒΑΚΙΑ
ΠΠΚ ΟΜΑΝ ΙΟΡΔΑΝΙΑ
ΠΠΚ ΙΡΑΚ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
ΠΠΚ ΡΩΣΙΑ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
ΠΕΠ ΕΛΒΕΤΙΑ U21 ΓΕΡΜΑΝΙΑ U21
U19 ΛΕΤΟΝΙΑ ΙΣΡΑΗΛ
U19 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΓΑΛΛΙΑ
ΠΕΠ ΝΟΡΒΗΓΙΑ U21 ΓΑΛΛΙΑ U21
ΠΕΠ ΣΕΡΒΙΑ U21 ΑΓΓΛΙΑ U21
ΠΕΠ ΣΟΥΗΔΙΑ U21 ΙΤΑΛΙΑ U21
ΠΠΚ ΙΣΡΑΗΛ ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ
ΠΠΚ ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΕΠ ΔΑΝΙΑ U21 ΙΣΠΑΝΙΑ U21
ΠΠΚ ΙΡΑΝ Ν. ΚΟΡΕΑ
U19 ΙΡΛΑΝΔΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
U19 ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ ΠΓΔΜ
ΠΠΚ ΑΝΔΟΡΡΑ ΕΣΘΟΝΙΑ
ΠΠΚ ΛΕΤΟΝΙΑ ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ
ΠΠΚ ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ
ΠΠΚ ΚΡΟΑΤΙΑ ΟΥΑΛΙΑ
ΠΠΚ ΚΥΠΡΟΣ ΝΟΡΒΗΓΙΑ
ΠΠΚ ΝΗΣΟΙ ΦΕΡΟΕΣ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΠΠΚ ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
ΠΠΚ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΟΛΛΑΝΔΙΑ
ΠΠΚ ΤΣΕΧΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
ΠΠΚ ΑΥΣΤΡΙΑ ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
ΠΠΚ ΙΣΛΑΝΔΙΑ ΕΛΒΕΤΙΑ
ΠΠΚ ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΤΟΥΡΚΙΑ
ΠΠΚ ΠΓΔΜ ΣΕΡΒΙΑ
ΠΠΚ ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ ΜΟΛΔΑΒΙΑ
ΠΠΚ ΣΛΟΒΑΚΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
ΑΓ1 ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ
ΑΓ1 ΜΠΕΡΙ ΚΑΡΛΑΪΛ
ΑΛΤ ΤΟΡΚΙ ΓΕΟΒΙΛ
ΠΠΚ ΑΛΒΑΝΙΑ ΣΛΟΒΕΝΙΑ
ΠΠΚ ΒΕΛΓΙΟ ΣΚΩΤΙΑ
ΠΠΚ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΟΥΗΔΙΑ
ΠΠΚ ΙΤΑΛΙΑ ΔΑΝΙΑ
ΠΠΚ ΙΣΠΑΝΙΑ ΓΑΛΛΙΑ
ΠΠΚ ΠΟΛΩΝΙΑ ΑΓΓΛΙΑ
ΒΡ2 ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΑΤΑΛ ΠΑΡΑΝΑ
ΒΡ2 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ ΑΒΑΪ
ΒΡ2 ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ ΑΣΑ
ΒΡ2 ΓΚΟΪΑΣ ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
ΒΡ2 ΓΚΟΥΑΡΑΤΙΝΓΚΟΥΕΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ
ΒΡ2 ΙΠΑΤΙΝΓΚΑ ΤΖΟΪΝΒΙΛ
ΒΡ2 ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ ΜΠΟΑ
ΒΡ2 ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ
ΒΡ2 ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ ΜΠΑΡΟΥΕΡΙ
ΒΡ2 ΣΑΟ ΚΑΕΤΑΝΟ ΣΕΑΡΑ
ΠΠΚ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ
ΠΠΚ ΒΟΛΙΒΙΑ ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
ΠΠΚ ΟΝΔΟΥΡΑ ΚΑΝΑΔΑΣ
Τετάρτη 17/10/2012 * ΠΠΚ ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ
* ΠΠΚ ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ ΠΕΡΟΥ
* ΠΠΚ ΗΠΑ ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ
* ΠΠΚ ΧΙΛΗ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
* ΠΠΚ ΜΕΞΙΚΟ ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ
U19 ΑΛΒΑΝΙΑ ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
U19 ΙΤΑΛΙΑ ΒΕΛΓΙΟ
ΑΛΤ ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
ΣΚ3 ΚΛΑΪΝΤ ΕΛΓΚΙΝ
ΙΣΚ ΑΛΜΕΡΙΑ ΑΛΚΟΡΚΟΝ
ΙΣΚ ΟΥΕΣΚΑ ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ
ΙΣΚ ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ ΚΟΡΔΟΒΑ
ΙΣΚ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ ΜΙΡΑΝΤΕΣ
Πέμπτη 18/10/2012 * ΒΡΑ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ
* ΒΡΑ ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ ΝΑΟΥΤΙΚΟ
* ΒΡΑ ΜΠΑΪΑ ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
* ΒΡΑ ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ ΓΚΡΕΜΙΟ
* ΒΡΑ ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
* ΒΡΑ ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΣΑ ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
* ΒΡΑ ΣΑΝΤΟΣ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
* ΑΜΕ ΣΙΑΤΛ ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
ΙΣΚ ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
Παρασκευή 19/10/2012 * ΒΡΑ ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
* ΒΡΑ ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
* ΒΡΑ ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
ΦΙΝ ΒΑΑΣΑ ΕΛΣΙΝΚΙ
ΦΙΝ ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ ΓΙΑΡΟ
ΦΙΝ ΛΑΧΤΙ ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ
ΦΙΝ ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΦΙΝ ΧΑΚΑ ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΦΙΝ ΧΟΝΚΑ ΚΟΥΟΠΙΟ
ΓΕ2 ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
ΓΕ2 ΜΠΟΧΟΥΜ ΧΕΡΤΑ
ΓΕ2 ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
ΔΑΝ ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
ΓΑ2 ΑΝΖΕ ΜΟΝΑΚΟ
ΓΑ2 ΚΑΕΝ ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
ΓΑ2 ΚΛΕΡΜΟΝ ΙΣΤΡ
ΓΑ2 ΛΑΒΑΛ ΤΟΥΡ
ΓΑ2 ΝΙΜ ΛΕ ΜΑΝ
ΓΑ2 ΝΙΟΡ ΧΑΒΡΗ
ΓΑ2 ΣΑΤΟΡΟΥ ΓΚΑΖΕΛΕΚ
ΓΑ2 ΣΕΝΤΑΝ ΑΡΛ
ΝΟ1 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΣΑΝΤΝΕΣ
ΤΟΥ ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
ΣΟ2 ΕΣΤΕΡ ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ
ΣΟ2 ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ ΜΠΡΑΓΚΕ
ΒΕΛ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝ
ΟΛ2 ΑΠΕΛΝΤΟΡΝ ΕΜΕΝ
ΟΛ2 ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ ΑΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
ΟΛ2 ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡ
ΟΛ2 ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ ΕΞΕΛΣΙΟΡ
ΟΛ2 ΟΣ ΦΟΡΤ. ΣΙΤΑΡΝΤ
ΟΛ2 ΤΕΛΣΤΑΡ ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
ΟΛ2 ΦΕΕΝΤΑΜ ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ
ΟΛ2 ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
ΓΕ1 ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
ΑΓΤ ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ. ΛΙΝΤΣ
ΓΑ1 ΜΠΟΡΝΤΟ ΛΙΛ
ΙΡΛ ΜΠΡΕΪ ΜΠΟΕΜΙΑΝ
ΙΡΛ ΝΤΕΡΙ ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ
ΙΡΛ ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ
ΙΤ2 ΚΡΟΤΟΝΕ ΝΟΒΑΡΑ
ΣΚΠ ΝΤΑΝΤΙ ΙΝΒΕΡΝΕΣ
ΑΓ2 ΜΠΑΡΝΕΤ ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ
ΙΡΛ ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ ΓΙΟΥ ΣΙ ΝΤΙ
ΠΟΚ ΜΠΡΑΓΚΑ ΛΕΪΣΟΕΣ
Σάββατο 20/10/2012 * ΑΡΓ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
* ΑΡΓ ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ. ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
* ΜΕΞ ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΠΟΥΕΜΠΛΑ
* ΜΕΞ ΤΙΧΟΥΑΝΑ ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook