ΜΕ 3 ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΥΠΕΛΛΩΝ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 13 Μαΐου 2012

Τρεις τελικούς κυπέλλων θα έχει το νέο κουπόνι. Πρόκειται για τους τελικούς των κυπέλλων Τουρκίας (Μπουρσασπόρ-Φενερμπαχτσέ στην Άγκυρα), Ελβετίας (Λουκέρνη-Βασιλεία, στην Βέρνη) και Δανίας (Χόρσενς-Κοπεγχάγη, στην Κοπεγχάγη). Αναλυτικά, όλα τα παιχνίδια που θα γίνουν από την Τρίτη έως την Πέμπτη είναι τα εξής:

Τρίτη 15/05/2012 ΓΕΔ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ. ΧΕΡΤΑ
ΑΓ1 ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΪΝΣ ΝΤΟΝΣ
ΙΤ2 ΠΕΣΚΑΡΑ ΛΙΒΟΡΝΟ
ΙΤ2 ΤΟΡΙΝΟ ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
Τετάρτη 16/05/2012 * ΑΜΕ ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ
ΙΑΛ ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ ΣΙΜΙΖΟΥ
ΙΑΛ ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΟΥΡΑΒΑ
ΙΑΛ ΟΜΙΓΙΑ ΣΑΠΟΡΟ
ΙΑΛ ΤΟΣΟΥ ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ
ΙΑΛ ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ ΧΙΡΟΣΙΜΑ
ΙΑΛ ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ ΚΑΣΙΜΑ
ΣΟ1 ***** *****
ΣΟ2 ***** *****
ΕΛΛ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΙΣ2 ΝΤ. ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ ΘΕΛΤΑ
ΦΙΝ ΒΑΑΣΑ ΓΙΑΡΟ
ΦΙΝ ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
ΦΙΝ ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ ΚΟΥΟΠΙΟ
ΦΙΝ ΛΑΧΤΙ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΦΙΝ ΧΑΚΑ ΕΛΣΙΝΚΙ
ΦΙΝ ΧΟΝΚΑ ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ
ΝΟ1 ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ ΣΤΑΜΠΑΕΚ
ΝΟ1 ΒΙΚΙΝΓΚ ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
ΝΟ1 ΜΟΛΝΤΕ ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
ΝΟ1 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΧΟΝΕΦΟΣ
ΝΟ1 ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ ΤΡΟΜΣΟ
ΝΟ1 ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
ΝΟ2 ΜΠΡΙΝΕ ΜΠΑΕΡΟΥΜ
ΝΟ2 ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ ΡΑΝΧΑΪΜ
ΝΟ2 ΣΠΑΡΤΑ ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
ΝΟ2 ΣΤΑΡΤ ΝΟΤΟΝΤΕΝ
ΝΟ2 ΣΤΡΟΜΕΝ ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
ΝΟ2 ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ ΑΛΤΑ
ΝΟ2 ΧΑΜ ΚΑΜ ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
ΝΟ2 ΧΟΝΤ ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
ΕΛΛ ΑΕΚ ΠΑΟΚ
ΣΟ1 ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ ΣΙΡΙΑΝΣΚΑ
ΣΟ1 ΕΡΕΜΠΡΟ ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
ΣΟ1 ΚΑΛΜΑΡ ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ1 ΧΑΚΕΝ ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
ΣΟ2 ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ ΟΥΜΕΑ
ΣΟ2 ΛΙΟΥΝΓΚΣΚΙΛΕ ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
ΣΟ2 ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ ΒΑΡΝΑΜΟ
ΣΟ2 ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ ΜΠΡΑΓΚΕ
ΣΟ2 ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ
ΤΟΚ ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
ΙΣ2 ΑΛΚΟΓΙΑΝΟ ΜΟΥΡΘΙΑ
ΙΣ2 ΑΛΚΟΡΚΟΝ ΕΛΤΣΕ
ΙΣ2 ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
ΙΣ2 ΟΥΕΛΒΑ ΚΟΡΔΟΒΑ
ΙΣ2 ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ ΑΛΜΕΡΙΑ
ΙΣ2 ΤΑΡΑΓΟΝΑ ΧΙΡΟΝΑ
ΙΣ2 ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
ΝΟ1 ΜΠΡΑΝ ΣΟΓΚΝΤΑΛ
ΝΟ1 ΟΝΤ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ ΣΑΝΤΝΕΣ
ΕΛΚ ΛΟΥΚΕΡΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΑΓ2 ΣΑΟΥΘΕΝΤ ΚΡΟΥ
ΙΣ2 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ Β ΟΥΕΣΚΑ
ΙΣ2 ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ ΧΕΡΕΘ
CLA ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤ ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ
ΙΣ2 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
Πέμπτη 17/05/2012 * ΑΜΕ ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
* ΒΡΚ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
* ΒΡΚ ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
* ΒΡΚ ΜΠΑΪΑ ΓΚΡΕΜΙΟ
* ΒΡΚ ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ ΓΚΟΪΑΣ
ΣΟ1 ΓΚΑΪΣ ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
ΣΟ1 ΜΙΑΛΜΠΙ ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
ΑΥ1 ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ
ΑΥ1 ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΡΟΥΚ
ΑΥ1 ΡΙΝΤ ΝΕΟΥΣΤΑΝΤ
ΑΥ1 ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤΜΙΡΑ
ΑΥ1 ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
ΣΟ2 ΕΣΤΕΡ ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
ΣΟ2 ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ
ΣΟ1 ΜΑΛΜΕ ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ1 ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ ΓΚΕΦΛΕ
ΔΑΚ ΧΟΡΣΕΝΣ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
ΟΛΔ ***** *****
ΟΛΔ ***** *****
ΑΓ2 ΤΟΡΚΙ ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
ΜΕΞ ***** *****
CLA ***** *****
CLA ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
CLA ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ ΣΑΝΤΟΣ
CLA ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook