ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΟΡΥΦΗΣ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 08 Ιανουαρίου 2014

Το ντέρμπι κορυφής της Πριμέρα Ντιβιζιόν ανάμεσα στην Ατλέτικο Μαδρίτης και τη Μπαρτσελόνα ξεχωρίζει στο νέο κουπόνι. Υπάρχουν αρκετά καλά ακόμη παιχνίδια, κυρίως στην Αγγλία, όπως αυτά της Μάντσεστερ Γ. με την Σουόνσι, της Νιούκαστλ με την Μάντσεστερ Σίτι, της Στόουκ με την Λίβερπουλ και της Άστον Βίλα με την Άρσεναλ. Ντέρμπι πρωτοπόρων και στην Πορτογαλία, ανάμεσα στην Μπενφίκα και την Πόρτο. Στη Σούπερ Λίγκα ο Ατρόμητος υποδέχεται τον Ολυμπιακό. Όλοι οι αγώνες που θα μπουν στο κουπόνι είναι οι εξής:

 

Παρασκευή 10/01/2014 ΓΑ2 ΛΑΒΑΛ ΝΙΜ
ΓΑ2 ΝΤΙΖΟΝ ΙΣΤΡ
ΓΑ2 ΟΣΕΡ ΑΡΛ
ΓΑ2 ΣΕΡΚΛ ΜΠΑΣΤΙΑ ΝΙΟΡ
ΓΑ2 ΤΟΥΡ ΚΑΕΝ
ΓΑ2 ΤΡΟΥΑ ΚΛΕΡΜΟΝ
ΓΑ2 ΧΑΒΡΗ ΜΕΤΣ
ΓΑ1 ΜΟΝΠΕΛΙΕ ΜΟΝΑΚΟ
ΑΓΤ ΛΕΣΤΕΡ ΝΤΕΡΜΠΙ
ΑΦΚ ΓΟΥΕΛΪΝΓΚ Γ. ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ
ΣΚΠ ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
ΙΣ1 ΓΡΑΝΑΔΑ ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
ΠΟΡ ΜΠΡΑΓΚΑ ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ
ΧΙΛ ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ ΝΤΕ ΤΑΛΚΑ
ΧΙΛ ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤ ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
ΧΙΛ ΙΚΙΚΕ ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
ΜΕΞ ΚΕΡΕΤΑΡΟ ΠΟΥΜΑΣ
ΜΕΞ ΤΙΧΟΥΑΝΑ ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
 Σάββατο 11/01/2014 ΑΓΤ ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ. ΛΙΝΤΣ
ΑΓΠ ΧΑΛ ΤΣΕΛΣΙ
ΓΑ2 ΑΝΖΕ ΝΑΝΣΙ
ΓΑ2 ΚΡΕΤΕΪΓ ΣΑΤΟΡΟΥ
ΕΛΛ ΟΦΗ ΒΕΡΟΙΑ
ΑΓΠ ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ
ΑΓΠ ΚΑΡΝΤΙΦ ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
ΑΓΠ ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
ΑΓΠ ΤΟΤΕΝΑΜ ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
ΑΓΠ ΦΟΥΛΑΜ ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
ΑΓΤ ΓΕΟΒΙΛ ΜΠΕΡΝΛΙ
ΑΓΤ ΓΟΥΙΓΚΑΝ ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
ΑΓΤ ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ ΡΕΝΤΙΝΓΚ
ΑΓΤ ΙΠΣΟΥΙΤΣ ΚΠΡ
ΑΓΤ ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
ΑΓΤ ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
ΑΓΤ ΜΠΟΛΤΟΝ ΝΟΤΙΓΧΑΜ
ΑΓΤ ΜΠΡΑΪΤΟΝ ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
ΑΓΤ ΤΣΑΡΛΤΟΝ ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
ΑΓΤ ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ ΜΙΛΓΟΥΟΛ
ΑΓ1 ΓΟΥΛΒΣ ΠΡΕΣΤΟΝ
ΑΓ1 ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ
ΑΓ1 ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ ΚΑΡΛΑΪΛ
ΑΓ1 ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΪΝΣ ΝΤΟΝΣ ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
ΑΓ1 ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
ΑΓ1 ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ
ΑΓ1 ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
ΑΓ1 ΟΛΝΤΑΜ ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ
ΑΓ1 ΡΟΔΕΡΑΜ ΚΡΟΥ
ΑΓ1 ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
ΑΓ1 ΤΡΑΝΜΙΡ ΓΟΥΟΛΣΟΛ
ΑΓ2 ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ
ΑΓ2 ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ ΤΟΡΚΙ
ΑΓ2 ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ ΣΚΑΝΘΟΡΠ
ΑΓ2 ΜΟΡΚΑΜ ΓΟΥΙΚΟΜ
ΑΓ2 ΜΠΕΡΤΟΝ ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
ΑΓ2 ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ ΕΞΕΤΕΡ
ΑΓ2 ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ ΓΙΟΡΚ
ΑΓ2 ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ ΤΑΟΥΝ
ΑΓ2 ΟΞΦΟΡΝΤ ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
ΑΓ2 ΠΛΙΜΟΥΘ ΣΑΟΥΘΕΝΤ
ΑΓ2 ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ ΜΠΕΡΙ
ΑΓ2 ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
ΑΦΚ ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ ΝΟΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
ΑΦΚ ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΜΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ
ΑΦΚ ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ ΣΑΛΙΣΜΠΕΡΙ ΣΙΤΙ
ΑΦΚ ΡΕΞΑΜ ΧΑΛΙΦΑΞ
ΑΦΚ ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ ΧΑΪΝΤ
ΙΣ1 ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ ΑΛΜΕΡΙΑ
ΣΚΠ ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
ΣΚΠ ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
ΣΚΠ ΧΑΡΤΣ ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
ΣΤΣ ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ
ΣΤΣ ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ ΑΛΟΑ
ΣΤΣ ΜΟΡΤΟΝ ΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣ
ΣΤΣ ΝΤΑΝΤΙ ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
ΣΤΣ ΦΟΛΚΕΡΚ ΧΑΜΙΛΤΟΝ
ΣΚ1 ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ ΜΠΡΕΧΙΝ
ΣΚ1 ΕΪΡ ΕΡΝΤΡΙΟΝΙΑΝΣ
ΣΚ1 ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ
ΣΚ1 ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ ΙΣΤ ΦΑΪΦ
ΣΚ1 ΦΟΡΦΑΡ ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ
ΣΚ2 ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
ΣΚ2 ΕΛΓΚΙΝ ΚΛΑΪΝΤ
ΣΚ2 ΙΣΤ ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
ΣΚ2 ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ
ΣΚ2 ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ
ΕΛΛ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑ1 ΑΖΑΞΙΟ ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
ΙΣ1 ΘΕΛΤΑ ΒΑΛΕΝΘΙΑ
ΙΣ2 ΑΛΑΒΕΣ ΡΕΑΛ ΧΑΕΝ
ΙΣ2 ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ ΧΙΡΟΝΑ
ΙΤ1 ΛΙΒΟΡΝΟ ΠΑΡΜΑ
ΙΣ2 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β ΜΟΥΡΘΙΑ
ΑΓΠ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. ΣΟΥΟΝΣΙ
ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΟΡ ΡΙΟ ΑΒΕ ΜΑΡΙΤΙΜΟ
ΓΑ1 ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ ΜΠΑΣΤΙΑ
ΓΑ1 ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
ΓΑ1 ΛΥΩΝ ΣΟΣΟ
ΓΑ1 ΜΠΟΡΝΤΟ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΓΑ1 ΡΕΝ ΝΙΣ
ΙΣ1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
ΙΣ2 ΠΟΝΦΕΡΑΝΤΙΝΑ ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
ΙΤ1 ΜΠΟΛΟΝΙΑ ΛΑΤΣΙΟ
ΧΙΛ ΟΥΝΙΟΝ ΛΑ ΚΑΛΕΡΑ ΟΥΝ. ΝΤΕ ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ
ΠΟΡ ΕΣΤΟΡΙΛ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ.
ΙΣ1 ΕΛΤΣΕ ΣΕΒΙΛΛΗ
ΧΙΛ ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
ΜΕΞ ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ ΑΤΛΑΝΤΕ
ΜΕΞ ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ
ΧΙΛ ΑΝΤΟΦΑΓΑΣΤΑ Ο ΧΙΓΚΙΝΣ
ΜΕΞ ΤΙΓΚΡΕΣ ΠΑΤΣΟΥΚΑ
ΜΕΞ ΛΕΟΝ ΑΤΛΑΣ
 Κυριακή 12/01/2014 ΙΣ1 ΧΕΤΑΦΕ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
ΙΣ2 ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΚΟΡΔΟΒΑ
ΙΤ1 ΤΟΡΙΝΟ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
ΣΚΠ ΙΝΒΕΡΝΕΣ ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
ΓΑ1 ΝΑΝΤ ΛΟΡΙΑΝ
ΕΛΛ ΠΑΟΚ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΚΥΠ ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΙΤ1 ΑΤΑΛΑΝΤΑ ΚΑΤΑΝΙΑ
ΙΤ1 ΒΕΡΟΝΑ ΝΑΠΟΛΙ
ΙΤ1 ΚΑΛΙΑΡΙ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
ΙΤ1 ΡΟΜΑ ΤΖΕΝΟΑ
ΑΓΠ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
ΑΓ1 ΚΟΒΕΝΤΡΙ ΚΡΟΟΥΛΙ
ΕΛΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΛΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΛΛ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΞΑΝΘΗ
ΓΑ1 ΕΒΙΑΝ ΜΑΡΣΕΪΓ
ΙΣ1 ΜΠΕΤΙΣ ΟΣΑΣΟΥΝΑ
ΙΣ2 ΕΪΜΠΑΡ ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
ΙΣ2 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
ΙΣ2 ΟΥΕΛΒΑ ΣΑΜΠΑΝΤΕΛ
ΠΟΡ ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ ΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
ΠΟΡ ΑΡΟΥΚΑ ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ
ΠΟΡ ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΠΟΡΤΟ
ΠΟΡ ΟΛΑΝΕΝΣΕ ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ
ΑΓΠ ΣΤΟΟΥΚ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
ΙΣ2 ΤΕΝΕΡΙΦΗ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
ΙΣ2 ΣΑΡΑΓΟΣΑ ΑΛΚΟΡΚΟΝ
ΕΛΛ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΙΣ1 ΕΣΠΑΝΙΟΛ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
ΜΕΞ ΠΟΥΕΜΠΛΑ ΜΟΝΤΕΡΕΪ
ΜΕΞ ΤΟΛΟΥΚΑ ΜΟΝΑΡΚΑΣ
ΧΙΛ ΚΟΜΠΡΕΛΟΑ ΝΙΟΥΜΠΛΕΝΣΕ
ΠΟΡ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ
ΙΤ1 ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ ΜΙΛΑΝ
ΓΑ1 ΛΙΛ ΡΕΜΣ
ΙΣ1 ΛΕΒΑΝΤΕ ΜΑΛΑΓΑ
ΙΣ2 ΜΙΡΑΝΤΕΣ ΛΟΥΓΚΟ
ΧΙΛ ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
ΜΕΞ ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΤΣΙΑΠΑΣ
 Δευτέρα 13/01/2014 ΕΛΛ ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ  ΑΡΗΣ
ΙΤ1 ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
ΓΑ2 ΜΠΡΕΣΤ ΛΑΝΣ
ΑΓΠ ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ ΑΡΣΕΝΑΛ
ΙΤ1 ΙΝΤΕΡ ΚΙΕΒΟ
ΙΣ1 ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ
ΧΙΛ ΣΑΝΤΙΑΓΟ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook