ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΗ 172,50!

Από: Ματσωμένος Γάτος | 03 Ιουλίου 2013

Στην «Γάτα», στο φύλλο της Τρίτης, βγήκαν καλά κέρδη από τα ειδικά στοιχήματα. Πέρασαν 1 σκορ και 2 ημίχρονα-τελικά και η τριάδα έδωσε απόδοση 172,50! Το σκορ ήταν το 2-1 της Ισπανίας κόντρα στο Μεξικό με απόδοση 7,50. «Έκατσαν» και τα ημίχρονα-τελικά Χ/2 στο ματς Νιγηρίας-Ουρουγουάης μεαπόδοση 5,00 και το Χ/1 στον αγώνα Ολίμπια Ασουνσιόν-Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε με 4,60. Στο απλό σύστημα πέρασε η τετράδα …

με τα 2-3 γκολ του ματς Ισπανίας-Μεξικό (2,00), τά διπλά της Καραμπάγκ (1,95), της Ουρουγουάης (2,20), τον άσο της Ολίμπια Ασουνσιόν (2,00) και πλήρωσε 17,16.