ΠΗΡΕ 5.700 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ … ΠΑΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ!

Από: Ματσωμένος Γάτος | 05 Ιουλίου 2014

Το γκολ του Σωκράτη Παπασταθόπουλου, με το οποίο η Εθνική ομάδα ισοφάρισε 1-1 την Κόστα Ρίκα, έδωσε 5.717,07 ευρώ στον τυχερό παίκτη του «Πάμε ΣΤΟΙΧΗΜΑ» από την Κω! Είχε ποντάρει σε οχτώ παιχνίδια του Μουντιάλ, ανάμεσά τους και στο Χ της Εθνικής ομάδας με απόδοση 3,05. Νωρίτερα …

πανηγύρισε την ανατροπή της Ολλανδίας, στα τελευταία λεπτά του αγώνα με το Μεξικό, χάρη στο γκολ του Σνάιντερ στο 88’ και το πέναλτι του Χούντελααρ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Ο άσος των «οράνιε» είχε απόδοση 2,05. Πιο εύκολα πέρασαν οι άλλες έξι επιλογές του, από τα ματς της φάσης των 16 του Μουντιάλ, ο άσος της Κολομβίας (1,90) κόντρα στην Ουρουγουάη, το Χ στην αναμέτρηση Βελγίου-ΗΠΑ (3,45), τα Χ στο ημίχρονο των αγώνων Γαλλίας-Νιγηρίας (2,25), Γερμανίας-Αλγερίας (2,80) και τα Under στα παιχνίδια Βραζιλίας-Χιλής (2,00), Αργεντινής-Ελβετίας (1,90). Έβαλε τα οχτώ παιχνίδια σε σύστημα 6-8, με πολλαπλασιαστή 2 στις εξάδες και 10 στην οκτάδα. Το τυχερό δελτίο, που ήταν αξίας 19,80 ευρώ, παίχτηκε στο πρακτορείο της κυρίας ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ στην Κω.