ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 29 Απριλίου 2012

Τόσο την Δευτέρα (όπως κάθε Δευτέρα) όσο και την Τρίτη (δεν κυκλοφορεί η «Γάτα», όπως και όλες οι εφημερίδες λόγω της Πρωτομαγιάς) θα βρείτε στο site όλη τη στήλη, με την βασική τριάδα, τα δύο συστήματα και τα Under -Over για τα ματς της ημέρας. Το κουπόνι θα βγει το απόγευμα της Δευτέρας και θα το πληροφορηθείτε πρώτοι. Δείτε, όλα τα ματς που θα γίνουν από την Τρίτη έως την Πέμπτη:

Τρίτη 01/05/2012 ΙΣ1 ΧΕΤΑΦΕ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
ΙΤ2 ΜΟΝΤΕΝΑ ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
ΒΕΛ ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
ΙΤ2 ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ ΜΠΡΕΣΙΑ
ΙΤ2 ΒΑΡΕΖΕ ΝΟΤΣΕΡΙΝΑ
ΙΤ2 ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ ΓΚΡΟΣΕΤΟ
ΙΤ2 ΕΜΠΟΛΙ ΓΚΟΥΜΠΙΟ
ΙΤ2 ΚΡΟΤΟΝΕ ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
ΙΤ2 ΜΠΑΡΙ ΑΣΚΟΛΙ
ΙΤ2 ΠΑΝΤΟΒΑ ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
ΙΤ2 ΠΕΣΚΑΡΑ ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
ΙΣ1 ΓΡΑΝΑΔΑ ΕΣΠΑΝΙΟΛ
ΙΤ1 ΚΙΕΒΟ ΡΟΜΑ
ΙΤ2 ΛΙΒΟΡΝΟ ΤΟΡΙΝΟ
ΕΛΒ ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ ΖΥΡΙΧΗ
ΓΑ2 ΑΜΙΑΝ ΚΛΕΡΜΟΝ
ΓΑ2 ΑΝΖΕ ΝΑΝΤ
ΓΑ2 ΑΡΛ ΤΡΟΥΑ
ΓΑ2 ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ ΛΕ ΜΑΝ
ΓΑ2 ΛΑΒΑΛ ΣΑΤΟΡΟΥ
ΓΑ2 ΜΟΝΑΚΟ ΙΣΤΡ
ΓΑ2 ΜΠΑΣΤΙΑ ΜΕΤΣ
ΓΑ2 ΣΕΝΤΑΝ ΤΟΥΡ
ΙΣ1 ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
ΓΑ2 ΡΕΜΣ ΜΠΟΥΛΟΝ
ΑΓΠ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΦΟΥΛΑΜ
ΑΓΠ ΣΤΟΟΥΚ ΕΒΕΡΤΟΝ
ΙΤ1 ΝΑΠΟΛΙ ΠΑΛΕΡΜΟ
ΙΤ2 ΡΕΤΖΙΝΑ ΒΕΡΟΝΑ
ΣΚΠ ΧΑΡΤΣ ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
ΓΑ1 ΜΟΝΠΕΛΙΕ ΕΒΙΑΝ
Τετάρτη 02/05/2012 * CLA ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
* CLA ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ
ΤΟΥ ΣΙΒΑΣΠΟΡ Ι. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΣΕΧΙΡ
ΦΙΝ ΓΙΑΡΟ ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΦΙΝ ΚΟΥΟΠΙΟ ΕΛΣΙΝΚΙ
ΔΑΝ ΑΑΡΧΟΥΣ ΛΙΝΓΚΜΠΙ
ΙΣ1 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΣΟΣΙΕΔΑΔ
ΤΟΥ ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
ΤΟΥ ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ
ΓΑ1 ΑΖΑΞΙΟ ΣΟΣΟ
ΓΑ1 ΚΑΕΝ ΛΟΡΙΑΝ
ΓΑ1 ΛΥΩΝ ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
ΓΑ1 ΜΑΡΣΕΪΓ ΝΑΝΣΙ
ΓΑ1 ΜΠΟΡΝΤΟ ΡΕΝ
ΓΑ1 ΜΠΡΕΣΤ ΤΟΥΛΟΥΖ
ΓΑ1 ΝΙΣ ΛΙΛ
ΓΑ1 ΝΤΙΖΟΝ ΟΣΕΡ
ΓΑ1 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΕΛΛ ΠΑΟΚ ΑΕΚ
ΣΟ1 ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ ΧΑΚΕΝ
ΣΟ1 ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
ΣΟ1 ΣΙΡΙΑΝΣΚΑ ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ
ΣΟ1 ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
ΕΛΒ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥΝ
ΕΛΒ ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΣΕΡΒΕΤ
ΒΕΛ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ ΓΑΝΔΗ
ΔΑΝ ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
ΙΣ1 ΜΑΓΙΟΡΚΑ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
ΙΣ1 ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΜΑΛΑΓΑ
ΙΣ1 ΣΑΡΑΓΟΣΑ ΛΕΒΑΝΤΕ
ΙΣ1 ΣΕΒΙΛΛΗ ΜΠΕΤΙΣ
ΟΛΛ ΑΓΙΑΞ ΦΕΝΛΟ
ΟΛΛ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
ΟΛΛ ΒΑΑΛΒΑΪΚ ΡΟΝΤΑ
ΟΛΛ ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ ΜΠΡΕΝΤΑ
ΟΛΛ ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ ΑΛΚΜΑΑΡ
ΟΛΛ ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΤΣΑΠ ΕΞΕΛΣΙΟΡ
ΟΛΛ ΟΥΤΡΕΧΤΗ ΦΙΤΕΣΕ
ΟΛΛ ΤΒΕΝΤΕ ΧΕΡΕΝΦΕΝ
ΟΛΛ ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ ΧΕΡΑΚΛΕΣ
ΕΛΒ ΛΩΖΑΝΝΗ ΣΙΟΝ
ΒΕΛ ΚΟΡΤΡΑΪΚ ΓΚΕΝΚ
ΑΓΠ ΤΣΕΛΣΙ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
ΙΤ1 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΛΕΤΣΕ
ΙΤ1 ΚΑΤΑΝΙΑ ΜΠΟΛΟΝΙΑ
ΙΤ1 ΛΑΤΣΙΟ ΣΙΕΝΑ
ΙΤ1 ΜΙΛΑΝ ΑΤΑΛΑΝΤΑ
ΙΤ1 ΠΑΡΜΑ ΙΝΤΕΡ
ΙΤ1 ΤΖΕΝΟΑ ΚΑΛΙΑΡΙ
ΙΤ1 ΤΣΕΖΕΝΑ ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
ΙΤ1 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ ΝΟΒΑΡΑ
ΣΚΠ ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
ΣΚΠ ΙΝΒΕΡΝΕΣ ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
ΣΚΠ ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
ΣΚΠ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
ΑΓΠ ΜΠΟΛΤΟΝ ΤΟΤΕΝΑΜ
ΜΕΞ * *
ΙΣ1 ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
ΙΣ1 ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΟΣΑΣΟΥΝΑ
Πέμπτη 03/05/2012 * CLA ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
* ΑΜΕ ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
* CLA ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ ΛΑΝΟΥΣ
* CLA ΕΜΕΛΕΚ ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
* ΑΜΕ ΣΙΑΤΛ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
* ΑΜΕ ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
ΔΑΝ ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ ΚΟΓΚΕ
ΔΑΝ ΧΟΡΣΕΝΣ ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
ΣΟ1 ΓΚΕΦΛΕ ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
ΣΟ1 ΜΙΑΛΜΠΙ ΜΑΛΜΕ
ΣΟ1 ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ ΕΡΕΜΠΡΟ
ΣΟ2 ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ ΑΣΙΡΙΣΚΑ
ΔΑΝ ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
ΔΑΝ ΟΝΤΕΝΣΕ ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
ΣΚΠ ΣΕΛΤΙΚ ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
ΜΕΞ * *
Παρασκευή 04/05/2012 * CLA ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΙΤΟ ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤ ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook