ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 17 Ιουλίου 2012

Ταμείο και την Δευτέρα, με την βασική πρόταση, που ανέβασα στο site. Είχα βάλει τον «άσο» της Μάλμε (1,30) και το Goal στο ματς Τζουργκάρντεν-Νόρκεπινγκ (1,60). Πέρασαν και οι 3 από τις 5 επιλογές στο σύστημα, με το «διπλό» της Νόρτζελαντ (2,45) και τα 2-3 γκολ στα παιχνίδια Μάλμε-Γκάις (1,80), Τζουργκάρντεν (1,80). Στο σύστημα για … ειδικούς «έκατσε» το 1 από τα 2 σκορ, το 1-1 στον αγώνα Τζουργκάρντεν-Νόρκεπινγκ με απόδοση 5,75 και 1 ημίχρονο-τελικό, το Χ/1 της Στρόμσγκοντσετ κατά της Σάντνες με 4,40. Η δυάδα πλήρωσε 25,30. Κοντά στο ταμείο …

βρέθηκε και το άλλο σκορ. Είχα επιλέξει το 2-1 της Μάλμε κόντρα στην Γκάις, αλλά κέρδισε με 2-0. Αν έβαζε το γκολ η Γκάις θα «έκλεινε» και η τετράδα με τα Under-Over. Πέρασαν τα 2 Under, με καλές αποδόσεις, στα ματς Λάχτι-Μάριεχαμν (1,70), Τζουργκάρντεν-Νόρκεπινγκ (1,75) και το 1 Over στο παιχνίδι Στρόμσγκοντσετ-Σάντνες (1,45). Έμεινε όμως στο 2-0 η Μάλμε, από το πρώτο ημίχρονο και δεν πέρασε το δεύτερο Over.