ΤΟ ΝΕΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 04 Νοεμβρίου 2012

Πολύ καλό είναι το νέο κουπόνι με αγώνες του Τσάμπιονς Λιγκ και του Γιουρόπα Λιγκ, ανάμεσά τους και αυτοί του Ολυμπιακού με την Μονπελιέ, την Τρίτη και της Λάτσιο με τον Παναθηναϊκό, την Πέμπτη, στους οποίους θα υπάρχει Live στοίχημα. Την Τετάρτη, Live θα είναι ο αγώνας της Τσέλσι με την Σαχτάρ Ντόνετσκ. Δείτε, το νέο κουπόνι με τους κωδικούς και το απόγευμα της Δευτέρας θα βγουν οι αποδόσεις:

Τρίτη 06/11/2012 ΒΡ2 20:00 100 ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΑΤΑΛ
CHL 21:45 101 ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ ΖΕΝΙΤ
CHL 21:45 102 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ ΑΓΙΑΞ
CHL 21:45 103 ΜΙΛΑΝ ΜΑΛΑΓΑ
CHL 21:45 104 ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ ΠΟΡΤΟ
CHL 21:45 105 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΝΠΕΛΙΕ
CHL 21:45 106 ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
CHL 21:45 107 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
CHL 21:45 108 ΣΑΛΚΕ ΑΡΣΕΝΑΛ
ΑΓΤ 21:45 109 ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ ΜΙΛΓΟΥΟΛ
ΑΓΤ 21:45 110 ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
ΑΓΤ 21:45 111 ΜΠΕΡΝΛΙ ΛΙΝΤΣ
ΑΓΤ 21:45 112 ΜΠΟΛΤΟΝ ΛΕΣΤΕΡ
ΑΓΤ 21:45 113 ΜΠΡΑΪΤΟΝ ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
ΑΓΤ 21:45 114 ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
ΑΓΤ 21:45 115 ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
ΑΓΤ 21:45 116 ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ. ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
ΑΓΤ 21:45 117 ΤΣΑΡΛΤΟΝ ΚΑΡΝΤΙΦ
ΑΓΤ 21:45 118 ΧΑΛ ΓΟΥΛΒΣ
ΑΓΤ 21:45 119 ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
ΑΓ1 21:45 120 ΓΕΟΒΙΛ ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ
ΑΓ1 21:45 121 ΓΟΥΟΛΣΟΛ ΣΚΑΝΘΟΡΠ
ΑΓ1 21:45 122 ΚΟΒΕΝΤΡΙ ΚΡΟΟΥΛΙ
ΑΓ1 21:45 123 ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
ΑΓ1 21:45 124 ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
ΑΓ1 21:45 125 ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ ΚΡΟΥ
ΑΓ1 21:45 126 ΟΛΝΤΑΜ ΜΠΕΡΙ
ΑΓ1 21:45 127 ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
ΑΓ1 21:45 128 ΠΡΕΣΤΟΝ ΚΑΡΛΑΪΛ
ΑΓ1 21:45 129 ΣΟΥΙΝΤΟΝ ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
ΑΓ2 21:45 130 ΓΙΟΡΚ ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ
ΑΓ2 21:45 131 ΕΞΕΤΕΡ ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
ΑΓ2 21:45 132 ΜΟΡΚΑΜ ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
ΑΓ2 21:45 133 ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
ΑΓ2 21:45 134 ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ ΣΑΟΥΘΕΝΤ
ΑΓ2 21:45 135 ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ ΓΟΥΙΚΟΜ
ΑΓ2 21:45 136 ΟΞΦΟΡΝΤ ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ
ΑΓ2 21:45 137 ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
ΑΓ2 21:45 138 ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
ΑΓ2 21:45 139 ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ ΤΑΟΥΝ ΡΟΔΕΡΑΜ
ΑΦΚ 21:45 140 ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ ΑΛΦΡΕΤΟΝ ΤΑΟΥΝ
ΑΦΚ 21:45 141 ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ ΚΙΝΤΕΡΜΙΝΣΤΕΡ
ΑΦΚ 21:45 142 ΛΙΝΚΟΛΝ ΜΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ
ΑΦΚ 21:45 143 ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ ΤΑΜΓΟΥΟΡΘ
ΑΦΚ 21:45 144 ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ ΚΕΜΠΡΙΤΖ
ΑΦΚ 21:45 145 ΝΟΝΙΤΟΝ ΤΑΟΥΝ ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
ΑΦΚ 21:45 146 ΝΤΑΡΤΦΟΡΝΤ ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ
ΑΦΚ 21:45 147 ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ ΡΕΞΑΜ
ΑΦΚ 21:45 148 ΣΤΟΚΠΟΡΤ ΜΠΑΡΟΟΥ
ΑΦΚ 21:45 149 ΤΕΛΦΟΡΝΤ ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.
ΑΦΚ 21:45 150 ΧΑΪΝΤ ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ
ΑΦΚ 21:45 151 ΧΕΡΕΦΟΡΝΤ ΛΟΥΤΟΝ
ΑΓΤ 22:00 152 ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ ΙΠΣΟΥΙΤΣ
ΑΓ2 22:00 153 ΜΠΑΡΝΕΤ ΤΟΡΚΙ
ΒΡ2 23:30 154 ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ ΣΑΟ ΚΑΕΤΑΝΟ
Τετάρτη 07/11/2012 ΒΡ2 01:50 155 ΒΙΤΟΡΙΑ ΜΠΑΪΑ ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ
ΒΡ2 01:50 156 ΜΠΟΑ ΓΚΟΪΑΣ
ΙΑΠ 12:00 157 ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ
ΙΑΠ 12:00 158 ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΟΥΡΑΒΑ
ΙΑΠ 12:00 159 ΚΑΣΙΒΑ ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
ΙΑΠ 12:00 160 ΝΑΓΚΟΓΙΑ ΤΟΚΥΟ
ΙΑΠ 12:00 161 ΟΜΙΓΙΑ ΚΑΣΙΜΑ
ΙΑΠ 12:00 162 ΣΕΝΤΑΪ ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ
ΙΑΠ 12:00 163 ΣΙΜΙΖΟΥ ΝΙΙΓΚΑΤΑ
ΙΑΠ 12:00 164 ΤΟΣΟΥ ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ
ΔΑΚ 18:45 165 ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
ΓΑ1 19:30 166 ΣΟΣΟ ΕΒΙΑΝ
ΝΟ1 19:30 167 ΣΑΝΤΝΕΣ ΤΡΟΜΣΟ
CHL 21:45 168 ΒΑΛΕΝΘΙΑ ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ
CHL 21:45 169 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
CHL 21:45 170 ΕΚΟΜΑΞ ΚΛΟΥΖ ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
CHL 21:45 171 ΜΠΑΓΕΡΝ ΛΙΛ
CHL 21:45 172 ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
CHL 21:45 173 ΜΠΡΑΓΚΑ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
CHL 21:45 174 ΣΕΛΤΙΚ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
CHL 21:45 175 ΤΣΕΛΣΙ ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
ΑΓ1 21:45 176 ΜΙΛΤΟΝ ΚΕΪΝΣ ΝΤΟΝΣ ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
ΑΓ1 21:45 177 ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ ΤΡΑΝΜΙΡ
ΑΓ2 21:45 178 ΠΛΙΜΟΥΘ ΜΠΕΡΤΟΝ
ΣΚΠ 21:45 179 ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
Πέμπτη 08/11/2012 CSA 01:50 180 ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΤ ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ
ΑΜΕ 02:00 181 ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
ΑΜΕ 03:00 182 ΚΑΝΣΑΣ ΧΙΟΥΣΤΟΝ
ΜΕΞ 04:30 183 ΜΟΝΤΕΡΕΪ ΤΟΛΟΥΚΑ
ΑΜΕ 06:00 184 ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
EUL 19:00 185 ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
EUL 19:00 186 ΝΕΦΤΣΙ ΜΠΑΚΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
ΔΑΚ 19:00 187 ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
EUL 20:00 188 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
EUL 20:00 189 ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
EUL 20:00 190 ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
EUL 20:00 191 ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
EUL 20:00 192 ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
EUL 20:00 193 ΜΑΡΣΕΪΓ ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
EUL 20:00 194 ΜΟΛΝΤΕ ΣΤΕΑΟΥΑ
EUL 20:00 195 ΜΠΟΡΝΤΟ ΜΑΡΙΤΙΜΟ
EUL 20:00 196 ΝΑΠΟΛΙ ΝΤΝΙΕΠΡ
EUL 20:00 197 ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
EUL 20:00 198 ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ
EUL 22:05 199 ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ ΛΥΩΝ
EUL 22:05 200 ΑΝΝΟΒΕΡΟ ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
EUL 22:05 201 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΒΙΝΤΕΟΤΟΝ
EUL 22:05 202 ΛΑΤΣΙΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
EUL 22:05 203 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
EUL 22:05 204 ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
EUL 22:05 205 ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΙΝΤΕΡ
EUL 22:05 206 ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. ΓΚΕΝΚ
EUL 22:05 207 ΤΒΕΝΤΕ ΛΕΒΑΝΤΕ
EUL 22:05 208 ΤΟΤΕΝΑΜ ΜΑΡΙΜΠΟΡ
EUL 22:05 209 ΧΑΠΟΕΛ ΚΙΡΙΑΤ ΣΜΟΝΑ ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
Παρασκευή 09/11/2012 CSA 00:15 210 ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
CSA 02:45 211 ΤΙΓΚΡΕ ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
ΑΜΕ 03:30 212 ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ ΣΙΑΤΛ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook