ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΣΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 19 Ιουνίου 2013

Τα παιχνίδια της τελικής φάσης του Παγκόσμιου Πρωταθλήματος των Εθνικών ομάδων U20, που διεξάγεται στην Τουρκία, συμπεριλαμβάνονται στο νέο κουπόνι. Παίζει και η Εθνική ομάδα στην διοργάνωση, σε όμιλο με το Μεξικό, την Παραγουάη και το Μάλι. Δείτε, όλα τα ματς του νέου κουπονιού:

 

Παρασκευή 21/06/2013 U20 ΓΑΛΛΙΑ ΓΚΑΝΑ
U20 ΚΟΥΒΑ Ν. ΚΟΡΕΑ
U20 ΗΠΑ ΙΣΠΑΝΙΑ
U20 ΝΙΓΗΡΙΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Σάββατο 22/06/2013 ΝΟ1 ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ ΜΟΛΝΤΕ
ΝΟ1 ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08 ΣΤΑΡΤ
ΝΟ2 ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
U20 ΚΟΛΟΜΒΙΑ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
U20 ΜΕΞΙΚΟ ΕΛΛΑΔΑ
ΝΟ1 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
U20 ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ ΜΑΛΙ
U20 ΤΟΥΡΚΙΑ ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ
ΙΣ2 ΑΛΜΕΡΙΑ ΧΙΡΟΝΑ
ΚΣ ΙΑΠΩΝΙΑ ΜΕΞΙΚΟ
ΚΣ ΙΤΑΛΙΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΑΜΕ ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ ΣΑΝ ΧΟΣΕ
ΑΜΕ ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΣΙΚΑΓΟ
ΑΜΕ ΝΤΑΛΑΣ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ 
ΑΜΕ ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΤΟΡΟΝΤΟ
ΑΜΕ ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ ΣΙΑΤΛ
 Κυριακή 23/06/2013 ΙΑΛ ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΣΕΝΤΑΪ
ΙΑΛ ΚΑΣΙΜΑ ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜAΡΙΝΟΣ
ΙΑΛ ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ ΟΥΡΑΒΑ
ΙΑΛ ΧΙΡΟΣΙΜΑ ΚΑΣΙΒΑ
ΣΟ1 ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ ΣΙΡΙΑΝΣΚΑ
ΝΟ1 ΤΡΟΜΣΟ ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
U20 ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ
U20 ΧΙΛΗ ΑΙΓΥΠΤΟΣ
ΣΟ2 ΛΙΟΥΝΓΚΣΚΙΛΕ ΕΡΓΚΡΙΤΕ
ΣΟ2 ΜΠΡΑΓΚΕ ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
ΣΟ1 ΚΑΛΜΑΡ ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ1 ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ ΧΑΚΕΝ
ΝΟ1 ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ ΒΙΚΙΝΓΚ
ΝΟ1 ΣΑΝΤΝΕΣ ΣΟΓΚΝΤΑΛ
ΝΟ1 ΧΟΝΕΦΟΣ ΟΝΤ ΓΚΡΕΝΛΑΝΤ
ΝΟ2 ΕΛΒΕΡΟΥΜ ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
ΝΟ2 ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ ΡΑΝΧΑΪΜ
ΝΟ2 ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ ΒΑΡΝΤ ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
ΝΟ2 ΜΠΡΙΝΕ ΧΑΜ ΚΑΜ
ΝΟ2 ΣΤΑΜΠΑΕΚ ΣΤΡΟΜΕΝ
ΝΟ2 ΦΟΛΟ ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
ΣΟ2 ΑΣΙΡΙΣΚΑ ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
ΣΟ2 ΧΑΜΑΡΜΠΙ ΑΝΓΚΕΛΧΟΛΜΣ
U20 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ ΚΡΟΑΤΙΑ
ΝΟ1 ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ ΜΠΡΑΝ
U20 ΑΓΓΛΙΑ ΙΡΑΚ
ΚΣ ΝΙΓΗΡΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ
ΚΣ ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ ΤΑΪΤΗ
ΑΡΓ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ ΟΛ ΜΠΟΪΣ
ΑΡΓ ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
ΑΡΓ ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
ΑΡΓ ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
ΑΡΓ ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
ΑΡΓ ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖ.
ΑΡΓ ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
ΑΡΓ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ
ΑΡΓ ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ ΛΑΝΟΥΣ
ΑΡΓ ΤΙΓΚΡΕ ΚΙΛΜΕΣ
ΑΜΕ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝ. ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ΑΜΕ ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
ΑΜΕ ΣΙΒΑΣ ΗΠΑ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
 Δευτέρα 24/06/2013 U20 ΓΑΛΛΙΑ ΗΠΑ
U20 ΚΟΥΒΑ ΝΙΓΗΡΙΑ
ΦΙΝ ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ ΤΟΥΡΚΟΥ
ΦΙΝ ΕΛΣΙΝΚΙ ΓΙΑΡΟ
ΦΙΝ ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
ΦΙΝ ΚΟΥΟΠΙΟ ΛΑΧΤΙ
ΦΙΝ ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ ΒΑΑΣΑ
ΦΙΝ ΧΟΝΚΑ ΜΙΛΙΚΟΣΚΙ
ΝΟ2 ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ ΧΟΝΤ
ΣΟ1 ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
ΣΟ1 ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ ΜΙΑΛΜΠΙ
ΣΟ1 ΓΚΕΦΛΕ ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
ΣΟ1 ΕΣΤΕΡ ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
ΣΟ2 ΒΑΡΝΑΜΟ ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
ΣΟ2 ΛΑΝΤΣΚΡΟΝΑ ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ 
ΣΟ1 ΜΑΛΜΕ ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
ΣΟ2 ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
U20 ΙΣΠΑΝΙΑ ΓΚΑΝΑ
U20 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ Ν. ΚΟΡΕΑ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Facebook