ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ

Από: Ματσωμένος Γάτος | 13 Μαΐου 2015

Μεγάλο ματς θα γίνει στη Μαδρίτη. Σε αντίθεση με τον χθεσινό ημιτελικό, το σκορ του πρώτου αγώνα αφήνει τα πάντα ανοιχτά. Η Ρεάλ ξέρει οτι δεν χρειάζεται να ανοιχτεί, από την αρχή τουλάχιστον και θα προσέξει πολύ τα μετόπισθεν. Ένα γκολ θέλει για να προκριθεί, με δεδομένο πως δεν πρέπει να φάει γκολ. Η Γιουβέντους έχει το 0-0 με το μέρος της και αν δεν φάει γκολ, θα κάνει το παιχνίδι της. Θα κάτσει πίσω και θα προσπαθήσει με τον Τέβες να τρέξει στην επίθεση. Εκτιμώ πως το ημίχρονο θα λήξει ισόπαλο. Από κει και πέρα, η Ρεάλ θα βγάλει ανωτερότητα και νομίζω πως θα πάρει το ματς. Όλη η υφήλιος το θέλει αυτό, για να δούμε τελικό Ρεάλ – Μπάρτσα. Το Χημίχρονο/1τελικό πληρώνει 4,45 στον Stoiximan. Θα ρισκάρω και ακριβές σκορ. Παρότι η Ρεάλ συνήθως δέχεται γκολ στα παιχνίδια της, θα πάρω ως βάση τα ματς με την Ατλέτικο στον προηγούμενο γύρο. Αν το ματς πάει έτσι όπως το πιστεύω, η Ρεάλ θα σκοράρει αργά στο δεύτερο ημίχρονο και η Γιουβέντους δεν θα μπορεί να κάνει αλλιώς παρά να ανοιχτεί. Κάτι τέτοιο, δύσκολα μένει ανεκμετάλλευτο από τη Ρεάλ. Ακριβές σκορ 2-0 με απόδοση 8,50. Μια χαρά είναι και ο συνδυασμός άσου και under 2,5 που πληρώνει 2,45. Θα παίξω και ένα fun bet για πρώτο σκόρερ του ματς τον Χάμερ Ροντρίγκες. Είναι παίκτης των μεγάλων αγώνων και μπορεί να πετύχει κρίσιμα γκολ. Το να βάλει το πρώτο γκολ του αγώνα πληρώνει επί 8,50. Τέλος, ένα ειδικό που πιστεύω πάρα πολύ είναι να μπει γκολ μετά το 28′, που πληρώνει 2,22 στον Stoiximan.Η ΠΡΟΤΑΣΗ300. ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΗΜ. Χ/ΤΕΛ. 1 (4,45 Stoiximan)300. ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΑΚΡΙΒΕΣ ΣΚΟΡ 2-0 (8,50 Stoiximan)300. ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ 1 & UNDER 2,5 (2,45 Stoiximan)300. ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ ΡΟΝΤΡΙΓΚΕΣ (8,50 Stoiximan)300. ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΓΚΟΛ ΜΕΤΑ ΤΟ 28′ (2,22 Stoiximan)