Τι είδανε χθες τα ματάκια μας στο Champions League; Ένας Κριστιάνο Ρονάλντο ασταμάτητος, μια Σίτι που σταμάτησε στα 7 γκολ κόντρα στους Γερμανούς της Σάλκε κι ένας πολύ καλά διαβασμένος Ματσωμένος Γάτος  που μας έστειλε ξανά στο ταμείο με χατ τρικ επιτυχημένων προτάσεων.

Πήγαινε ταμείο με τον Γάτο και κάνε άμεσες αναλήψεις (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

Η αρχή έγινε με την Μάντσεστερ Σίτι, η οποία έκλεισε το ημίχρονο με σκορ 3-0, επαληθεύοντας έτσι γρήγορα γρήγορα το over 1,5 γκολ του πρώτου ημιχρόνου και στέλνοντάς μας στο ταμείο με απόδοση 1,90. Μετά την σκυτάλη πήρε ο Ρονάλντο και η Γιουβέντους, η οποία απέδειξε για ακόμα μία φορά ότι στο Τορίνο είναι πανίσχυρη και ότι με την προσθήκη του Ρονάλντο πάει πολύ σοβαρά για το Champions League. Ο Πορτογάλος άνοιξε το σκορ επαληθεύοντας ακόμα μία πρόταση του Γάτου, αυτή την φορά με απόδοση 3,90!!! Το τελικό σκορ του αγώνα ήταν 3-0, έτσι ακόμα μία επιτυχία καταχωρήθηκε στο παλμαρέ του Γάτου μας, ο οποίος προέβλεψε σωστά τα 2-3 γκολ στην αναμέτρηση (2,00).

Καλοφάγωτα μάγκες μου και πάντα τέτοια να έχουμε!

©Copyright 2019 Ματσωμένος Γάτος - Όλα για το Στοίχημα by Clickit Media Ltd..